Творчість в нашому житті

2 #

null

Творчість – це наша можливість поділитися зі світом власною енергією. Саме у творчості Ми здатні розкрити власні почуття, переживання, успіхи, розчарування, емоції, все те, що є в душі. Занурившись в близьку для нашого серця творчість, Ми відпочиваємо від оточуючої буденності і напруги. Вона є вірним помічником в нашому житті, релаксом для розуму.

Кожна людина здатна творити. Але не кожна здатна знайти свій вид творчості для реалізації. Чому Ми не здогадуємось про власний потенціал до творіння? Через лінь і байдужість. Ми не вивчаємо себе, не цікавимось світом, не пробуємо. Ми в’янемо і марніємо але не можемо знайти причини чому? А все просто і елементарно – потрібно дати вихід накопиченим згусткам енергії. Треба розплющити широко очі і почати діяти. Будь-яка місткість від переповнення зруйнується. Так і Ми. Ми повинні мати лише певну, потрібну кількість зарядів. Позбувшись негативу – розквітаємо, а маючи позитив – ділимось і допомагаємо іншим.

Згадайте про відчуття, які Ви мали перебуваючи в храмах, музеях, виставках, місцях де акумульована велика кількість спорідненого і однакового. Ці місця є глобальними зарядними чи навпаки розрядними пристроями. Вони допоможуть кожному знайти свою дорогу в творчих шляхах і напрямках чи позбутись зайвого в душі. І коли, здавалось, Ви заблукаєте – зайдіть до енергетично міцних осередків енергії і правильні думки знайдуть Вас миттєво. Головне вибрати місце, потрібне саме Вам і відповідне до внутрішнього «+» чи «-» заряду.

Правильні рішення

0 #

Вирішення проблем і задач – це процес нашого життя і існування. Правильні рішення – це вершина нашого життя. Хоча не завжди правильне рішення з погляду загальноприйнятих норм може дати правильні результати. В нашому суспільстві все побудоване на певних нормах і засадах, як математична формула. Проте, є винятки та виключення і в точних науках.

Завдяки розуму Ми здатні приймати рішення, збалансовувати і розподіляти задачі. Відповідно Ми можемо розділяти і розформовувати на дрібні завдання наші проблеми, що дасть змогу оперативніше приймати рішення. Завжди легше побороти щось дрібніше, навіть, якщо його є і більше. Тому логічніше буде підходити до здобуття перемог над складними моментами використовуючи наведену вище формулу.

І тепер, ще донедавна, складна проблема розлітається на прості задачі, котрі для нас є елементарними і не принесуть жодних хвилювань і смутку.

Предки і нащадки

0 #

Розум – це не лише наша персональна заслуга і здобуток. В формування нашої особистості доклали зусиль всі покоління наших предків. Завдяки їхнім генам ми живемо, процвітаємо, народжуємо. Вони це ключ до нашого життя.

Проаналізувавши життєвий шлях предків, Ми як нащадки, зможемо досягнути великих вершин. Прадіди крок за кроком піднімали нас до покорення захмарних піків. Декого з нас, вони підвели під сам шпиль, а декому доведеться передати естафету. Осмислювати і опрацьовувати минуле – це наше завдання. Виконавши яке - Ми відчуємо смак і задоволення.

Отже, Ми – це титанічна праця минулого. Використовуючи ці здобутки Ми повинні їх примножити і передати власним нащадкам. А також привити їм повагу до минулого і розуміння, що вони є запорукою виживання і вдосконалення людства у майбутньому.

Передчуття

0 #

Передчуття дуже важлива річ в нашому житті. Саме вони допомагають подолати страх перед певними речами. Вживлюють в наш розум впевненість. Дозволяють досягнути поставлених цілей правильними методами і шляхами. Оберігають від поспішних, хибних рішень.

Природа і походження передчуттів наразі є загадкою. Є думка, що передчуття – це поради ангелів чи вищих сил. Або, що це зв'язок з майбутнім чи минулим, котрий організований невідомим, недосяжним методом. Як би там не було, але передчуття дієва річ, котру рано чи пізно ми розгадаємо.

Основним нашим завданням, на даному етапі, є вміння чітко відокремити передчуття від бажання. Не слід сісти і чекати знамення, що роби так чи інакше. Потрібно вже починати працювати, а передчуття нам лише допоможуть, натякнуть, підкажуть як бути. Вони не є пророцтвом нашого існування але є гарним рушієм і керманичем.

Інтелект

0 #

Завдяки інтелекту Ми створили цивілізацію. І продовжуємо розвиватися. Але як Ми досягнули такого інтелектуального розвитку? Теорія Дарвіна каже, що Ми пішли від приматів - мавп. Але при тому Ми стали розумними. Отак просто еволюціонували?  Щось особисто не дуже вірю в це. Припускаю, що Ми таки могли піти від тварин але розум нам дала вища сила. Досконаліша і розумніша. Свого роду Ми іграшки, котрі, можливо, вийшли з-під контролю, а може і далі Ми керовані зверху. Це не відомо.

З часом наш розвиток прогресував і міцнішав. Тепер Ми навчились, хоча ні, ми ще вчимось, також створювати щось нове і розумне, котре отримало назву - Штучний Інтелект.  Знову звертаюсь до Вікіпедії:

«Шту́чний інтеле́кт» (англ. Artificial intelligence, AI) — розділ інформатики, що займається формалізацією задач, які нагадують задачі, виконувані людиною. При цьому в більшості випадків наперед невідомий алгоритм розв’язання задачі. Точного визначення цієї науки не існує, так як в філософії не розв’язане питання про природу і статус людського інтелекту. Немає і точного критерію досягнення комп’ютером «розумності», хоча перед штучним інтелектом було запропоновано ряд гіпотез, наприклад, Тест Тюринга або гіпотеза Ньюела-Саймона. На цей час є багато підходів як до розуміння задач ШІ, так і до створення інтелектуальних систем.

Як бачимо, Ми підходимо з філософією до всього, навіть в технічну сторону існування. Чому Ми пішли на створення інтелекту? Керуючись власним інтелектом і бажанням наблизитись до вищого сенсу існування? Напевно Ми просто хочемо, як то кажуть, "злапати Бога за бороду". Але ж не забуваємо, Ми є також чийсь продукт праці. Хоч і, можливо, вийшли з під контролю але керування нами таки можливе. Ми сподіваємось, що зможемо опанувати також подібною силою, котру штучно вирощуємо. Проте з часом ця сила - штучний інтелект - буде здатна перевершити нас і...

... І нашому існуванню, цінностям, теоріям прийде кінець. Чи знайдемо сили повернути все до початку? Ні. Не тому, що слабі, а тому, що втрачаємо власне духовне, моральне, житейське, летимо за маревом. Вартує трошки перебудувати систему цінностей і інтелектуального збагачення. Спрямувати потік знань на власний розвиток, а не на розвиток того, що може погубити нашу цивілізацію. Хоча за старим завжди йде нове, можливе воно стане найдосконалішим...

Розум

0 #

Що таке РОЗУМ? Всі ми вживаємо це слово чи не щодня. Але чи задумувались над його суттю? От як дає пояснення Вікіпедія:

Розум — філософське поняття, яке виражає здатність думати: аналізувати, робити висновки. На противагу розсудку — вищий рівень раціонального пізнання, якому властиві творче оперування абстракціями та рефлексією, спрямованість на усвідомлення власних форм та передумов, самопізнання.

Розум властивий розумним істотам, зокрема homo sapiens — людині розумній.

Одна з характеристик розуму — інтелект.

Розум з нами завжди, хоча інколи і дає хибні поради. Хоча де хибне, а де правильне - це дуже філософське поняття. Осмислити  і  досягнути вершини володіня власним розумом не дано нікому. Ще нема жодної людини, котра б могла застосувати потенціал власного мозку на всі 100%.

Розум - це велика таємниця. Хто зможе розкрити секрет розуму заволодіє найціннішою інформацією, над вивченням якою працювали, рацюють і будуть працювати кращі розуми нашого людства. Ось такий каламбур.

Початок

4 #

Сьогодні день народження цього блога. І це перший запис.