Правда

0 #

Правда - це надзвичайно філософський термін. Що приховано за цим словом?

Правда - це достовірна передача подробиць всіх подій чи вчинків. Але інколи, трапляється так, що можна розказати про факт події, а деякі деталі приховати і в результаті ми отримаємо зовсім іншу правду ніж є насправді.

Багато людей бореться за правду, за правду в політиці, в суспільстві, в побуті, проте вони визнають лише свою власну правду, транспоновану через власні думки. Отримуємо також правду але персоніфіковану.

Отже, правда - це складне явище нашого життя, котре немає однозначних пояснень і описів. А найбільше джерело інформації, вікіпедія каже:

Пра́вда — відповідність між розумом та річчю, фактом чи реальністю. Стан чи характер бути правдивим у стосунку до буття, знання чи мовлення.

постові: Аренда видеокамеры hd недорого. Лучшие видеокамеры прокат в Киеве. Прокат игровых приставок.

Оцінка ситуації

0 #

Кожна справа для позитивного її вирішення потребує врахування великої кількості моментів. Все повинно складатися як надійний мур. І це буде успіхом. Але, щоб правильно збудувати стіну, потрібно оцінити багато речей, вибрати місце де його будувати, вбрати матеріали, домовитись із спеціалістами, врахувати клімат, тощо. Лише тоді буде якість, а не красивий будиночок з карт, котрий розвалиться при легкому дотику.

Оцінювати когось дуже легко, ще легше оцінювати когось після того як цю людину спіткає невдача. І ніби просто, врахувати помилку когось і оцінити свої можливості на майбутнє. Але ця простота потребує багато роботи над собою. Бо оцінити себе правильно - це маже ніхто не вміє. Твереза оцінка - дозволить вміло маніпулювати своїм шляхом до успіху. І якщо зробити все правильно - успіх буде грандіозним.

постові: Проведение Дней рождения. Яркое проведение детских праздников в Киеве. Оригинальный детский праздник без забот.

Скритність

0 #

Риса притаманна всім людям без виключень. Ми все життя щось приховуємо. Нема різниці чи це якась важлива житейська таємниця чи дрібничка на роботі, у стосунках, спілкуванні. Зрештою, ми навчились ховатись самі від себе. Придушуємо власні бажання і погляди, емоції і думки і все через певні стереотипи і комплекси.

Скритність відбирає сили, здоров’я, душу. Ховаючи власне его ми долучаємось до касти зомбованих біороботів. Ми одночасно і живі, і мертві. Саме таке суспільство потрібно зараз керманичам світу.

Не приховуйте власну душу. Доводьте правильність власних поглядів. Живіть з насолодою.

постові: Купить книги через интернет. Недорогой книжный интернет магазин Киев. Купить книгу онлайн.

Правильні емоції

0 #

Ніколи неможна викидати перші емоції назовні. Проте люди найчастіше так і чинять. Випалюють все і одразу. А далі вже думають. Спочатку наламують дров,  а поті їх розгрібають. І все лише тому, що не витримали театральну паузу, що вибухнули і зірвалися. Тому не спішіть показувати емоції. Робіть це правильно.

Але стримувати і придушувати в собі емоції також не варто. Тримаючи все в собі, ви руйнуєте себе і з’їдаєте себе. З таким підходом на довго вас не вистачить. Спочатку ви будете триматись гідно, проте з часом психіка здасться і зламається, що також приведе до вулкану емоцій. Все назбиране і наскладана в глибинах душі виплюнеться на першого попавшого під руку в даний момент.

Емоції повинні правильно показуватись і вміло контролюватися. Ця наука складна і вивчити її можна з набуттям життєвого досвіду.

постові: Качественная фотосъемка заказать онлайн. Свадебный фотограф недорого. Свадебные фото.