Різниця між Ніцше, Кантом і Сінатрою

0 #

Проте існує ще і така версія:

  • "To be is to do" - Socrates;
  • "To do is to be" - Sartre;
  • "Do Be Do Be Do" - Sinatra;
  • "Scooby Dooby Do" - Scooby Do;
  • "Yaba Daba Doo!" - Fred Flintstone.

Так Ніцше чи Сартр? Сократ чи Кант?

 

постові: Хто здатен  створити ексклюзивний дизайн интерьера квартир Киева, тому світять гарантовано великі гроші.

Допомога

6 #

Фото з сайту http://infosm.ru/

Допомога - це безкорислива робота. Допомагати, означає зробити якусь роботу для когось і не вимагати за це винагород. Це благородна робота. Вона приносить моральне задоволення і сподівання на поміч від інших людей, коли тобі цього конче потрібно.

Але в сьогоднішній час, допомога втратила власну суть. Тепер люди допомагають з корисливих цілей, а буває, що і за матеріальну винагороду. Так тоді ж в чому допомога відрізняється від комерційної роботи? Де ж поділася наша людяність? Існування людства було побудоване на взаємній допомозі і при цьому нічого не вимагали одне від одного. А з кожним роком ми все більше втрачаємо власну людяність і губимо свої принципи і погляди.

Допомагати одне одному - це не встидно. Роблячи одне одному послуги, ми забезпечимо свою впевненість в майбутньому, оскільки завжди зможемо сподіватись на те, що друзі завжди прийдуть, коли це стане потрібно. Діліться власними силами і знаннями праці з іншими, і інші повернуть все це з великим запасом.

 

постові: Любіть людей. І щирі привітання та поздоровлення вам гарантовані. Добро це гарно. Друзі - це сила. Переглядайте разом фільми онлайн і діліться емоціями. Справжня дружба вічна.