Життя без прикрас

0 #

Геніальні ілюстрації by Pawel Kuczynski

0 #

Кожна ілюстрація — це багато роздумів.

Аавтор Pawel Kuczynski

Мати те, що хочемо

0 #

v lampi

We often ignore what we have, in pursuit of what we don’t have. We often take for granted what we have and count it as nothing, while fixated on illusory outcomes which we think will make us happier and more secure. But we would be further ahead and less stressed if we focused more on what we already have.

It’s good to leave ourselves a little bit hungry anyway. It helps us appreciate what we have and it helps with clarity of thought. When you are not focused on getting, you become aware of what you already have and things “taste” better.  Read More »

Вивчати свій розум

0 #
By Achraf Baznani baznani.com

By Achraf Baznani
baznani.com

На перший погляд, прочитавши фразу "вивчати свій розум", може здатись, а що тут такого цікавого може бути? Адже всі ми себе знаємо, робимо висновки, аналізуємо, подумки здатні з собою спілкуватись тощо. Але ж насправді все не так просто. Ви впевнені, що Ваш розум формує правильні думки, посилає добрі імпульси? Людина - це складний механізм, а розум, це неймовірні процеси, котрі генерують багато помилок.

Вивчати свій розум, це означає навчитись продукувати кілька варіантів дій, вміти їх порівняти, обрати найкращий згідно ситуації чи події.

І найголовні, цей процес, вивчення свого розуму, має тривати аж до смерті, а то й вічно (ми ж не знаємо, що нас чекає після відходу в небуття).

Tags:

Філософія курчат

0 #
chickkrok

Народитись в правильному місці.

chickboy

Наглість, наше все.

Злість

0 #

angry

Злість — один з найбільш поширених станів людського розуму. Ми злимось кожного дня. Ми вихлюпує зло з себе і занурюємость у чужу злість. Вона нас оточує і ми в ній живемо.

Часто злість використовують тоді, коли відсутні будь-які тверезі аргументи. А бувають моменти, що проста антипатія трансформується у злість до всіх проявів буття опонента. Ішими словами, коли людина зла, можна побачити багато цікавого стосовно неї і її бачення світу.

Буває злість з агресією і без. Буває злість до світу, а буває до себе. Злість багатогранна і мало досліджена. Проте, єдина суть злості — це негатив. Тому стримуйте себе і не дозволяйте іншим злитись також.

Tags:

Соціальні мережі – це наша маска

0 #

network

Той хто вигадав соціальні мережі, напевно, ніколи не потрапить в рай. А знаєте чому?

Соціальні мережі - це наші маски, котрі показують, як все добре, які ми круті, як гарно відпочиваємо, який маємо соціальний статус, достаток тощо. Всі ми показані через рожеві окуляри. І головне тут не стільки задоволення власного его, а скільки заздрощів це викличе в колі друзів.

Парадокс в тому, що порад з позитивними записами, кожен має і негативні, депресивні ще багато інших постів в соціалках. Проте, всі "друзі" найбільше помічають лише те, що відрізняє Вас від них, тобто, те, що є у Вас кращого. Не вірите? Просто поспостерігайте за власними реакціями на відповідні оновлення в друзів.

Тож будемо вчитись дивитись через маски і помічати не тільки те, чого у нас нема.

Кава – це філософія

0 #

Зробіть перерву. Випийте кави. Відпочиньте від проблем. Подумайте про вічне.

Маніпульовані суспільством

0 #

peoples

Кожна людина є частиною суспільства. Частиною народу з якого походить. Частиною населення країни в якій живе. Частиною суб-культури. Ми, люди, є складовими частинами великого механізму, що має назву — суспільство.

Суспільство нами керує, формує нашу особистість, навчає, виховує і нав’язує свої правила, нагороджує стереотипами. Як наслідок, ми всі стаємо акторами в великій системі. Піддаємося різним маніпуляціям, виконуємо правила, демонструємо театр, щоб не випадати з обойми і не бути засудженими. Перебуваючи між людьми, ми є фальшивими або в кращому випадку не повністю відкритими. Ми робимо багато речей, котрі б насправді не робили, говоримо слова,  а думаємо зовсім інше.

Бути справжніми, самими собою, ми можемо лише тоді, котли потрапимо на безлюдний острів, далеко від цивілізації. Але і тут є загроза, що наш розум втратить здатність розмежовувати власне і загальне.

Ми - це суспільство. Суспільство - це ми. Як гадаєте, хто тут ким керує насправді?