Допомога

Фото з сайту http://infosm.ru/

Допомога - це безкорислива робота. Допомагати, означає зробити якусь роботу для когось і не вимагати за це винагород. Це благородна робота. Вона приносить моральне задоволення і сподівання на поміч від інших людей, коли тобі цього конче потрібно.

Але в сьогоднішній час, допомога втратила власну суть. Тепер люди допомагають з корисливих цілей, а буває, що і за матеріальну винагороду. Так тоді ж в чому допомога відрізняється від комерційної роботи? Де ж поділася наша людяність? Існування людства було побудоване на взаємній допомозі і при цьому нічого не вимагали одне від одного. А з кожним роком ми все більше втрачаємо власну людяність і губимо свої принципи і погляди.

Допомагати одне одному - це не встидно. Роблячи одне одному послуги, ми забезпечимо свою впевненість в майбутньому, оскільки завжди зможемо сподіватись на те, що друзі завжди прийдуть, коли це стане потрібно. Діліться власними силами і знаннями праці з іншими, і інші повернуть все це з великим запасом.

 

постові: Любіть людей. І щирі привітання та поздоровлення вам гарантовані. Добро це гарно. Друзі - це сила. Переглядайте разом фільми онлайн і діліться емоціями. Справжня дружба вічна.

6 Comments

 1. З таким пейзажем, як навколо, здається все побудоване на виживанні. Волонтерський рух зараз розвивається, але в більшості його використовують не совісні.

  Posted 05.08.2011 at 00:36 | Permalink
 2. А який навколо пейзаж?

  Posted 06.08.2011 at 22:37 | Permalink
 3. бидлуватий. Київ не дуже сподобасвя своїми парковими зонами, а потім зрозумів, що воно не лише в києві. Досить було лиш зайти до себе у ліс. Звісно це як в прямому значені, так той пейзаж і в переносне проектується.

  Posted 06.08.2011 at 22:55 | Permalink
 4. Зрозуміло, проте є і позитив 🙂

  Posted 06.08.2011 at 23:16 | Permalink
 5. є, якщо шукати.

  Posted 07.08.2011 at 09:03 | Permalink
 6. Звісно

  Posted 08.08.2011 at 22:31 | Permalink

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*